Zapraszamy do kontaktu tel. 504 296 862|sklep@etuidrukowane.pl

Jak zrobić spersonalizowane etui na telefon?

Jak zrobić spersonalizowane etui na telefon?

Jeśli chcesz, żeby Twój smartfon wyglądał wyjątkowo efektownie i nikt poza Tobą nie miał takiego samego, możesz spróbować samodzielnie zrobić etui na telefon. Pomysłów na tego typu DIY jest sporo, efekty mogą znacząco się różnić. Czy warto? Przedstawiamy kilka metod i doradzamy, jak zrobić etui na telefon

 

Podstawowa funkcja: ochrona telefonu

Etui ma nie tylko dekoracyjne właściwości i pozwala wyrazić siebie. Jego bardzo ważną funkcją jest osłona telefonu przed różnego rodzaju uszkodzeniami, które mogą pojawić się nawet w trakcie normalnego, codziennego użytkowania. Taki produkt może mieć bardzo różną formę i można je roboczo podzielić na futerały, które służą do przechowywania nieużywanego telefonu, na przykład w trakcie noszenia go w torebce czy plecaku, oraz etui, w którym telefon się stale znajduje. „Futerał” można na przykład uszyć, w formie kieszonki, z której wysuwa się telefon, kiedy chcemy z niego skorzystać.

 

Jednorazowy pomysł

Jak zrobić etui na telefon? Właściwe można je zrobić błyskawicznie, wykorzystując… balon. Sprytnie spuszczając powietrze, w  momencie kiedy dociskamy telefon do niego, uzyskujemy efekt dobry na chwilę. Balon dość ściśle otacza tylną część obudowy, guma dobrze chroni. Niestety, takie rozwiązanie ma kilka wad: brzegi balonu mogą nachodzić na wyświetlacz oraz np. gniazdo ładowania, musimy poradzić sobie z odstającym wentylkiem. Do tego jest to rozwiązanie jednorazowe – ściągając to szybkie etui, następnym razem będziemy musieli powtórzyć całą operację od początku.

 

Etui na dłużej

Etui można także uformować własnoręcznie. Materiałem może być… klej na gorąco, albo mieszanina technicznego silikonu z mąką ziemniaczaną. Można także wykorzystać różnorodne dodatki: barwniki lub brokat. Obudowę formuje się, obklejając smartfon i wycinając konieczne otwory. Takie etui pozwala na wielką swobodę i daje satysfakcję ze stworzonego od podstaw dzieła. Niestety, nie zawsze efekt jest zadowalający, a masa przed zastygnięciem może dostać się np. do gniazda ładowania czy mikrofonu, co sprawia ogromne kłopoty.

 

Drukowana wersja

Jak wykonać wyjątkowo spersonalizowane etui na telefon? Jeśli zależy Ci na pełnej personalizacji i profesjonalnym wyglądzie oraz wykonaniu Twojego etui, możesz skorzystać z usługi wykonania drukowanej jego wersji. Wystarczy, że wjedziesz na stronę internetową, znajdziesz obudowę pasującą do Twojego modelu i typu telefonu. Konfigurator umożliwi CI ustawienie tła, załączenie wybranej grafiki – na przykład swojego zdjęcia, dodania tekstu i dowolnego ustawienia poszczególnych elementów. Po finalizacji zamówienia, w przeciągu kilku dni otrzymasz swoje własne, estetyczne, trwałe i piękne etui, które będzie prawdziwą ozdobą Twojego smartfona!

By |2019-09-02T10:41:34+02:00Wrzesień 2nd, 2019|BLOG|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

0
etuidrukowane.pl