Zapraszamy do kontaktu tel. 504 296 862|sklep@etuidrukowane.pl

Drukowanie na etui, sposobem na oryginalny wygląd telefonu!

Drukowanie na etui, sposobem na oryginalny wygląd telefonu!

Obecnie wiele osób stara się podążać za modą, ale również chce w jakiś sposób wyróżniać się z tłumu i posiadać oryginalne, nietuzinkowe ubrania i produkty. Kupujemy ciekawe dodatki, takie jak: buty, torebki, biżuterię, a także niebanalne przedmioty codziennego użytku, typu kolorowe termosy czy torby na zakupy. Z racji tego, że telefon komórkowy prawie zawsze mamy przy sobie, on również może stać się naszą ozdobą. To właśnie dlatego, tak wiele osób sięga po etui na telefon w modnych wzorach i kolorach. Na rynku dostępne są naprawdę ogromne ilości ich modeli. Jednak bywa i tak, że mimo wszystko ciężko nam wybrać ten najbardziej odpowiedni wzór. Dlatego wydrukowanie na etui swojego projektu może okazać się strzałem w dziesiątkę!

 

Etui z własnym zdjęciem

Pomimo dostępnych sporych ilości wzorów etui i tak może zdarzyć się, że wybierzemy model, który potem zauważymy u kogoś – chociażby jadąc autobusem czy siedząc na ławce w parku. Jest jednak sposób na to, aby mieć w 100% oryginalne etui. Można skorzystać z opcji wydrukowania swojego własnego wzoru – wybrać ciekawe zdjęcie, które będzie się dobrze prezentować. To może być pamiątka z wakacji w górach lub ciepłych krajach. Niektórzy pewnie będą chcieli postawić na zdjęcie samego krajobrazu, a inni na takie, na którym będą widoczne jakieś bliskie im osoby – coraz więcej użytkowników stawia na obrazy ze swoimi zwierzakami lub dziećmi. U nas istnieje także możliwość dodania do projektu jakiegoś napisu lub emotikonki. Takim właśnie sposobem, będziemy mieć pewność, że nasze etui będzie wyjątkowe i niepowtarzalne!

 

Własny pomysł na etui

By posiadać oryginalne etui na swój smartfon, nie musimy koniecznie używać do tego zdjęcia. Możemy po prostu określić, jaki chcemy kolor, wybrać dodatkowy wzorek czy dodać napis. To wszystko można zrobić w naszym internetowym kreatorze etui. Jeśli zaprojektujemy już obraz i zatwierdzimy projekt, w kolejnym kroku następuje jego drukowanie na etui. Z technicznego punktu widzenia, wygląda to tak, że nasz wzór jest po prostu drukowany na przeźroczystym etui. Potem już tylko wystarczy poczekać na dostawę gotowego produktu, aby móc cieszyć się obudową na telefon ze wzorem, który sami zaprojektowaliśmy! Podsumowując, wybór kreatora etui to świetny pomysł, szczególnie jeśli lubimy posiadać personalizowane dodatki.

By |2019-10-01T13:31:29+02:00Październik 1st, 2019|BLOG|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

0
etuidrukowane.pl