Zapraszamy do kontaktu tel. 504 296 862|sklep@etuidrukowane.pl

Etui na telefon z własnym zdjęciem, czyli doskonały pomysł na wyrażenie siebie

Etui na telefon z własnym zdjęciem, czyli doskonały pomysł na wyrażenie siebie

Rynek telefonów bardzo ewoluował. Teraz smartfony to małe, przenośne urządzenia z funkcją dzwonienia. Służą nam za aparaty, kalendarze, albumy zdjęciowe i przenośne konsole do gier. To multimedialne centra rozrywki oraz małe komputery, za pomocą których możemy nawet pracować. Za ich pośrednictwem komunikujemy się także z najbliższymi, ale najczęściej w formie czatu online. Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele zaawansowanych technologicznie modeli z ekranem dotykowym. Obudowy telefonów to w dzisiejszych czasach małe dzieła sztuki – często wykonywane są ze szkła albo cienkiego metalu. Warto więc zainwestować w zewnętrzną obudowę, który pomoże ochronić to cenne urządzenie. Dodatkowo – jeżeli mamy okazję zamówić etui na telefon z własnym zdjęciem – smartfon będzie się prezentować niepowtarzalnie!

 

Niepowtarzalne etui

Etui na telefon z własnym zdjęciem to fantastyczny pomysł na upominek dla kogoś bliskiego. Można wykorzystać wspólne zdjęcie z ukochaną osobą i wręczyć taki praktyczny gadżet na Walentynki. Babcia ucieszy się z etui ze zdjęciem wnuka, a córka, gdy jej etui będzie zdobić zdjęcie ukochanego psa. Etui na telefon z własnym zdjęciem daje ogromne możliwości kreatywnego wykorzystania. Własne zdjęcie nie musi oznaczać okolicznościowo zrobionej fotografii. Może to być również ciekawa grafika w formacie zdjęcia albo zdjęcie artystyczne. 

 

Czy efekt będzie zadowalający?

Decydując się na etui na telefon z własnym zdjęciem, masz do dyspozycji rozmaite narzędzia. Przykładowo, na naszej stronie znajduje się specjalny kreator, który używa się w bardzo prosty sposób. Jest to narzędzie precyzyjne, szybkie i intuicyjne. Dzięki temu możesz idealnie dopasować fotografię do etui i zamówić produkt. Dodatkowo etui z własnym zdjęciem, z poziomu tego kreatora, można wzbogacić o ciekawe napisy. Indywidualna obudowa to koszt w granicach 25-35 zł. Istnieje do wyboru bardzo wiele modeli telefonów, więc dzięki odpowiedniemu wyborowi zyskujesz pewność, że etui będzie świetnie dopasowane. Jest to istotne, ponieważ smartfony mogą posiadać co prawda ten sam rozmiar obudowy, ale przeważnie różnią się umiejscowieniem aparatu. Sprawdź więc dokładnie, czy dokonałeś właściwego wyboru.

 

Wyraź siebie!

Etui na telefon z własnym zdjęciem to wspaniały sposób na wyrażenie siebie i pokazanie światu swojej osobowości. Możesz w ten sposób zakomunikować innym, co lubisz, albo kogo darzysz sympatią. A może odrobinę zaszalej i zamów sobie etui na telefon z własnym selfie! Czemu nie? Panuje tu pełna dowolność. 

By |2019-09-02T10:38:29+02:00Wrzesień 2nd, 2019|BLOG|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

0
etuidrukowane.pl