Zapraszamy do kontaktu tel. 504 296 862|sklep@etuidrukowane.pl

Zaprojektuj swoje etui – dowiedz się, jak to zrobić!

Zaprojektuj swoje etui – dowiedz się, jak to zrobić!

Podkreśl swoją indywidualność i pokaż innym, co Cię wyraża – łatwo i szybko zaprojektuj swoje etui na telefon! Zobacz jakie to proste i spróbuj sam.

Większość ludzi lubi zwracać uwagę na wygląd rzeczy, z którymi mają styczność codziennie. Dlatego poświęcamy czas na zakupy, starannie wybierając ubrania i dodatki, w tym między innymi torby, torebki i plecaki. Używamy kalendarzy czy notesów które wybieramy także pod kątem estetycznym: czy dana okładka się nam podoba, czy nie. Tak samo możemy zwracać uwagę na wygląd smartfonów, które są naszymi nieodłącznymi towarzyszami. Dzięki etui telefon może wyglądać wyjątkowo. Niestety, nie zawsze etui dostępne na rynku, nawet w bardzo szerokim wyborze wzorów i kolorów, może nam pasować. W takiej sytuacji warto zaprojektować swoje etui.

 

Specjalny konfigurator

Obecnie nowoczesne firmy umożliwiają zamówienie wysokiej jakości etui wygodnie, poprzez konfigurator umieszczony na stronie internetowej, jak na przykład etuidrukowane.pl. Proces projektowania i zamawiania jest bardzo prosty, a gdy nie jesteśmy przekonani lub chcemy w późniejszym czasie poprawić swój projekt, jest możliwość zapisania wersji roboczej. Zapisywanie projektów wymaga zarejestrowania się na stronie.

 

Własne materiały

Zaprojektować swoje etui można także z wykorzystaniem wybranej grafiki, tła lub napisu – a każdy z tych elementów można idealnie dopasować do swoich indywidualnych oczekiwań. Przy wybieraniu grafiki ważnym aspektem jest przestrzeganie zapisów chroniących autorów grafik i fotografii. Z powodzeniem można wykorzystać zdjęcie lub grafikę własnego autorstwa lub pobrać odpowiednią z legalnych źródeł. Aby efekt finalny był zadowalający, warto zwrócić na wysoką rozdzielczość pliku i ostrość wykorzystanych zdjęć.

Każdy z wybranych elementów można powiększać, pochylać i zmieniać. Kreator umożliwia podgląd na to, jak wszystkie składowe prezentują się w wizualizacji gotowego etui. Dlatego w pierwszej kolejności kreator często wymaga określenia modelu smartfona. Dzięki temu, otrzymując przesyłkę z etui unika się przykrej niespodzianki, gdy jakiś element obrazka lub napisu „znikają” gdyż znalazły się w miejscu otworów np. na aparat fotograficzny.

Po zaakceptowaniu projektu wystarczy sfinalizować zamówienie. W ten prosty sposób można mieć unikalny, wyjątkowy i piękny smartfon. Nadruk na etui jest wysokiej jakości, wyraźny i z nasyconymi kolorami, a do tego jest bardzo trwały. Przekonaj się sam, jakie to łatwe i zaprojektuj swoje etui na telefon!

By |2019-09-02T10:41:25+02:00Wrzesień 2nd, 2019|BLOG|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

0
etuidrukowane.pl